NOVÝ ABARTH 695 70° ANNIVERSARIO

od Kč 889.000
Modelová řada

Přehled

NOVÝ ABARTH 695 70° ANNIVERSARIO

Benzín
180 K / 132 kW
Kombinovaná spotřeba 5,7 - 8,7 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Technika

NOVÝ NASTAVITELNÝ SPOILER

 

HRAJTE SI SVÝM VLASTNÍM ZPŮSOBEM

Kousek historie, nápad, který vzešel z mysli samotného Carla Abartha, je nyní součástí této speciální série. Nastavte spoiler podle svého jízdního stylu. Vyberte si jednu z pozic od 0° to 60° pro větší přilnavost nebo lepší aerodynamiku.

VÝFUKOVÝ SYSTÉM RECORD MONZA

 

VYPUSŤTE BESTII

Nezaměnitelný soundtrack 70leté historie značky Abarth vás bude doprovázet na všech cestách. Výfukový systém Record Monza s aktivním ventilem donutí každého, aby si poslechl sílu nového Abarthu 695 70° Anniversario. Na co ještě čekáte? Ovládněte bestii a donuťte ji pořádně zařvat.

 

Máte zájem o tento vůz?

Dizajn a Zpracování

NOVÉ BARVY A POLEPY

 

ŠTÍR ZANECHÁVÁ SVOJI ZNAČKU

Každý model v historii značky Abarth uměl vyčnívat z davu. Abarth 695 70° Anniversario jde ještě dále. Nový zelený odstín Monza 1958 nezůstane bez povšimnutí, stejně jako nové exkluzivní polepy na střeše, bocích a kapotě, které zdůrazňují vaši hrdost na to, že patříte do rodiny Štíra. 

ROZŠIŘUJÍCÍ BODY KIT CAMPOVOLO

 

ZÁBAVA XL

Větší, odvážnější, sportovnější. Exkluzivní rozšiřující body kit Campovolo představuje dokonalý způsob, jak zvýraznit siluetu Abarthu 695 70° Anniversario a tím i jeho odvahu a agresivitu. 

NOVÉ INTERIÉRY V ZÁVODNÍM STYLU JAK VÁM SEDÍ VAŠE NOVÁ SEDADLA?

 

Užijte si zábavu plnými doušky. Specifická sedadla Sabelt Tricolore nového Abarthu 695 70° Anniversario nabízí špičkový komfort. Jejich boční vedení a kožená centrální část jsou ideální pro váš maximální sportovní zážitek. 

Máte zájem o tento vůz?

Výkon

VÝKON 180 K

 

CÍTÍTE TU SÍLU?

Zažijte výjimečný výkon Abarthu 695 70° Anniversario: z 0 na 100 km/h za 6,7 sekundy, výkonová hmotnost 5,9 kg/k. To vše díky motoru 1.4 T-Jet o výkonu 180 k vybaveném turbodmychadlem Garrett a výfukovým systémem Record Monza.

TLUMIČE ODPRUŽENÍ KONI

 

MAXIMÁLNÍ PŘILNAVOST

Maximální bezpečnost, maximální zábava. Díky předním a zadním tlumičům odpružení Koni s technologií FSD (Frequency Selective Damping) se můžete spolehnout na skvělou přilnavost a větší manévrovatelnost i stabilitu.

TURBODMYCHADLO GARRETT

 

PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ ZÁBAVU

Větší kontrola pro lepší výkon. Turbodmychadlo Garrett GT 1446 s pevnou geometrií omezuje únik paliva podél stěn palivového systému.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

NOVÝ ABARTH 695 70° ANNIVERSARIO

Konfigurovat
Sestavte si svůj Abarth 695 70° Anniversario
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Abarth 695 70° Anniversario vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.