Prodejce Alfa Romeo - I M O F A, spol. s.r.o.

O NÁS

Když se v kruhu znalých řekne Alfa Romeo, většině z nich naběhne právě IMOFA spol. s r.o. Spolu jsme přes 20 let rostli, budovali silné pouto ke značce a společně dnes vytváříme unikátní nabídky vozů a služeb, které jsou synonymem vášně, emocí, designu, nevšednosti, závodního dravého DNA, stejně jako moderních technologií.  

Díky ohromujícímu výkonu se do první Alfy Romeo zamilovali různé generace. Od té doby byl její úspěch nezastavitelný, lámala nejrůznější rekordy a stala se symbolem nepřetržitého technického vývoje a potěšení z jízdy. Během více než sto let historie, Alfa Romeo nevyráběla prostě jen auta. Každý její model chtěl přiblížit krásu, inspiraci a osobní požitek z jízdy. Každá Alfa Romeo je více než jen stroj, je ztělesněním technologického pokroku a inženýrské evoluce, která je symbolem nekompromisní dokonalosti. I to je důvod, proč je Alfa Romeo stále jednou z nejžádanějších značek na světě pro skutečné fanoušky aut. 

PASSIONE SENZA TEMPO

Své výsostné postavení mezi autorizovanými prodejci a servisy Fiat Group jsme dosáhli zejména díky profesionální péči a kompletnímu servisu pro naše zákazníky a potvrdili jej ziskem ocenění Best Dealer Fiat Group Czech Republic 2017. Jsme dealer, který se neustále snaží udávat trendy jak v prodeji, tak na servisu, aby se k nám zákazníci vždy rádi vraceli s vědomím, že umíme reagovat na jejich potřeby a jsme jim důvěryhodným partnerem.

Když ALFA ROMEO, tak IMOFA. 

Těšíme se na setkání s Vámi na našich pobočkách v Praze a v Jičíně

AKČNÍ NABÍDKY

Naším cílem je usnadnění výběru a nákupního procesu vašeho vozu. Nabízíme vám výhodné podmínky a širokou modelovou řadu vozů, abyste mohli co nejrychleji usednout za volant a vyrazit na cestu.

Podívejte se na naše Akční nabídky.

SERVISNÍ SLUŽBY

Naše péče o zákazníka pokračuje i po nákupu. V oddělení servisu vám díky vysoce kvalifikovanému personálu a s využitím originálních náhradních dílů nabízíme rychlý a spolehlivý servis.

Kontaktujte nás a rezervujte si schůzku!