NAŠE POBOČKY

O NÁS

Za IMOFA, spol. s r.o., stojí více než 20 let zkušeností na českém trhu, během kterých se jí podařilo vyrůst v leadera v prodeji a servisu vozů značek Alfa Romeo, Jeep®, Fiat, FIAT PROFESSIONAL a Abarth.  Značka FIAT Professional patří nepochybně ke špičce, co se týká produkce užitkových vozů, když v počtu prodaných vozidel válcuje konkurenci. Vše přitom začalo již v roce 1903, kdy bylo vyrobeno první užitkové vozidlo Fiat: 24 Horse Power. Od té doby uplynulo více než 100 let, přičemž za celou éru nabízí FIAT Professional vždy rozmanité, spolehlivé a designově povedené modely vytvořené pro splnění potřeb každé doby, každého řidiče, firmy, spolku, nebo i domácnosti.

IMOFA své výsostné postavení mezi autorizovanými prodejci a servisy Fiat Professional dosáhla zejména díky profesionální péči a kompletnímu servisu pro naše zákazníky a potvrdili jej ziskem ocenění Best Dealer Fiat Group Czech Republic 2017. Jsme dealer, který se neustále snaží udávat trendy jak v prodeji, tak na servisu, aby se k nám zákazníci vždy rádi vraceli s vědomím, že umíme reagovat na jejich potřeby a jsme jim důvěryhodným partnerem.

Samozřejmostí je proto pro nás například komplexní odborný servis vozů, krátkodobé i dlouhodobé zápůjčky vozů, prodej originálních dílů a příslušenství, stejně jako jednorázové zápůjčky příslušenství, zajištění nejvýhodnějších nabídek financování a pojištění vozů. Umíme Vás překvapit designovými, krásnými a zároveň cenově dostupnými vozy v nabídce operativního leasingu.

Zároveň u nás naleznete širokou nabídku vozů na alternativní paliva šetrná k životnímu prostředí, a když ne z výroby, tak není problém realizovat certikované přestavby na CNG, LPG. Prostě, cokoliv se týká Vašeho plechového miláčka, jsme připraveni zajistit.  


Těšíme se na setkání s Vámi na našich pobočkách v Praze a v Jičíně.