NAŠE POBOČKY

O NÁS

Za společností IMOFA, spol. s r.o., stojí více než 20 let zkušeností na českém automobilovém trhu, během kterých se jí postupně podařilo vyrůst v leadera v prodeji a servisu vozů značek Alfa Romeo, Jeep®, Fiat, Fiat Professional a Abarth. Stejně jako JEEP je značka vozů, ale zároveň i obecně určitým synonymem pro terénní vozidla jako takové, je rovněž IMOFA velmi úzce spojována se značkou JEEP. V podstatě Když se řekně Jeep, zasvěceným automaticky naběhne IMOFA. Společně jsme vyrůstali, vyrostli a budeme růst i nadále. 


Své výsostné postavení mezi autorizovanými prodejci a servisy Fiat Group jsme dosáhli zejména díky profesionální péči a kompletnímu servisu pro naše zákazníky a potvrdili jej ziskem ocenění Best Dealer Fiat Group Czech Republic 2017. Jsme dealer, který se neustále snaží udávat trendy jak v prodeji, tak na servisu, aby se k nám zákazníci vždy rádi vraceli s vědomím, že umíme reagovat na jejich potřeby a jsme jim důvěryhodným partnerem.


Samozřejmostí je proto pro nás například komplexní odborný servis vozů, krátkodobé i dlouhodobé zápůjčky vozů, prodej originálních dílů a příslušenství, stejně jako jednorázové zápůjčky příslušenství, zajištění nejvýhodnějších nabídek financování a pojištění vozů. Umíme Vás překvapit designovými, krásnými a zároveň cenově dostupnými vozy v nabídce operativního leasingu.


Těšíme se na setkání s Vámi na našich pobočkách v Praze a v Jičíně.