NAŠE POBOČKY

O NÁS

Stojí za námi více než 20 let zkušeností na českém trhu, během kterých se nám podařilo vyrůst v leadera v prodeji a servisu vozů značek Alfa Romeo, Jeep®, Fiat, Fiat Professional a Abarth. Do kompletního portfolia nabízených vozů a servisních služeb IMOFA je třeba doplnit ještě věhlasná jména Lancia, Dodge a Chrysler.


Své výsostné postavení mezi autorizovanými prodejci a servisy Fiat Group jsme dosáhli zejména díky profesionální péči a kompletnímu servisu pro naše zákazníky a potvrdili jej ziskem ocenění Best Dealer Fiat Group Czech Republic 2017. Jsme dealer, který se neustále snaží udávat trendy jak v prodeji, tak na servisu, aby se k nám zákazníci vždy rádi vraceli s vědomím, že umíme reagovat na jejich potřeby a jsme jim důvěryhodným partnerem.


Samozřejmostí je proto pro nás například komplexní odborný servis vozů, krátkodobé i dlouhodobé zápůjčky vozů, prodej originálních dílů a příslušenství, stejně jako jednorázové zápůjčky příslušenství, zajištění nejvýhodnějších nabídek financování a pojištění vozů. Umíme Vás překvapit designovými, krásnými a zároveň cenově dostupnými vozy v nabídce operativního leasingu.


Zároveň u nás naleznete širokou nabídku vozů na alternativní paliva šetrná k životnímu prostředí, a když ne z výroby, tak není problém realizovat certikované přestavby na CNG, LPG. Prostě, cokoliv se týká Vašeho plechového miláčka, jsme připraveni zajistit.  


Těšíme se na setkání s Vámi na našich pobočkách v Praze a v Jičíně.